Nit-Bruk O firmie
Oferta
Projektowanie
Galeria
Realizacje
Kontakt

O firmie

Firma Nit-Bruk została utworzona po to, aby spełniać wizje i marzenia swoich klientów. Swoją działalnością obejmuje centralną Polskę, a w szczególności województwo mazowieckie.

Pierwsze kontakty z brukarstwem sięgają roku 1991. Wykonane usługi istnieją do dziś. Świadczy to o ich solidnym wykonaniu.
Zajmujemy się kompleksowym układaniem kostki brukowej od A do Z. Realizujemy usługi z materiałem własnym lub powierzonym przez inwestora.
Mogą Państwo na nas zawsze polegać. Pomagamy wybrać najbardziej odpowiednią gamę produktów, kolorystykę i doradzić ich funkcjonalność.
W przeciwieństwie do większości konkurencyjnych firm oferujemy Państwu prace wykonane w sposób rzetelny, ponieważ przywiązujemy ogromną wagę do jakości wykonania. Dlatego naszym priorytetem jest wysoka jakość, przejawiająca się zarówno w sposobie wykonania naszych prac, jak również w doborze materiałów. Zachęcamy do wypróbowania naszych możliwości. Nie boimy się konkurencji, ponieważ znamy wartość oferowanej przez siebie pracy. Na życzenie klientów modyfikujemy istniejące nawierzchnie lub wykonujemy nowe, zgodnie z ich oczekiwaniami i potrzebami.
Świadczy to o wielokrotnym wykorzystaniu kostki brukowej i granitowej. Materiały i produkty wykorzystywane przez nas są najwyższej jakości, spełniają wymagania Polskich Norm i Aprobat Technicznych. Współpracujemy z największymi producentami kostki brukowej, takimi jak: JADAR, BRUK-BET, LIBET, SEMMELROK, POLBRUK, CERTUS, BUSZREM.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i przygotowujemy kosztorys.
Na wykonane usługi udzielamy gwarancji.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo zadowoleni.